Cariere – AutoMarshal.ro

AVEM NEVOIE DE TINE. HAI IN ECHIPA NOASTRA!

Cariere MARSHAL SRL
La noi iti vei dezvolta experienta intr-un mediu de lucru corect si vei primi beneficii pe masura muncii tale.
Hai sa ne cunoastem!
office@automarshal.ro
tel: 0724.536.651

Descrierea Companiei
Marshal SRL Ramnicu Valcea isi desfasoara activitatea, exclusiv in domeniul auto, din anul 1997.
Cronologic, activitatea firmei poate fi sintetizata astfel:
1997 - comert si distributie piese schimb - Meteor, Trost Autoservice Technik, Conex Distribution SA;
2002 - Importator autorizat SUZUKI;
2003 - Service multimarca autorizat de RAR;
2007 - Importator si service de marca ATV Arctic Cat;
2008 - Importator autorizat si Service de marca Suzuki;
2013 - Distribuitor autorizat ATV/Snowmobile/Echipamente: POLARIS, LINHAI, TGB, Access Motor, CanAm, Segway Powersports;
2014 - Carosare autoutilitare de prima interventie Fire Guard / Med Guard;
2018 - Distribuitor/service de marca ISUZU D-Max;
2020 - Linie ITP, Atelier vopsitorie auto, retehnologizare ateliere mecanica si caroserie - proiect pe fonduri europene;
2020 - Distribuitor remorci REPO;

In acest moment, firma noastra este intr-un proces accelerat de dezvoltare, oferind clientilor servicii complete in domeniul auto/ ATV: vanzari, mentenenta, reparatii (mecanica, electrica, caroserie, vopsitorie), ITP, montaj accesorii, consultanta tehnica.
Cea mai importanta componenta a acestui proces este, insa, intarirea colectivului cu profesionisti dedicati profesiei lor si clientilor firmei.
Acesta este si motivul pentru care dorim sa crestem numarul tehnicienilor din atelierele firmei noastre, propunand profesionistilor care cauta o schimbare sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.
Ce avantaje ai?
• vei lucra intr-o companie cu peste 25 de ani vechime
• conditii civilizate de munca
• salariu fix
• tickete de masa
• alte beneficii si bonusuri
POSTURI DISPONIBILE
1 Director Vanzari Reprezentanta Auto - Vezi detalii

Departament VANZARI Auto

Cerinte minime:
• Studii superioare;
• Comunicativ, prezenta agreabila;
• Cunoasterea pietei auto din Romania;
• Cunostinte foarte bune de operare pe calculator;
• Cunostinte despre Social Media Marketing;
• Permis conducere cat B;
• Limba engleza nivel mediu;
• Experienta minim 2 ani intr-un post de conducere si minim 3 ani in vanzari;
• Pasiune pentru domeniu;

Descrierea postului:
-Asigura managementul si profitabilitatea departamentului, urmărind veniturile si cheltuielile acestuia;
-Coordoneaza vanzarile prin Programul Rabla – AFM si prin intermediul platformei SEAP/SICAP;
-Coordoneaza activitatea departamentului Vanzari Autovehicule ;
-Gestioneaza relatia cu producatorii /importatorii, urmarind evolutia stocurilor si a lansarilor in fabricatie;
-Monitorizeaza procesul de vânzare şi monitorizeaza rezultatele cercetărilor privind satisfactia clientilor;
-Participa la dezvoltarea strategiilor si campaniilor de marketing;
-Participa activ la activitatea de vanzare autovehicule catre clienti;

Oferta
- pachet salarial format din salariu fix si bonusuri de performanta;
- alte pachete conform pozitiei manageriale.

Pentru a aplica, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la office@automarshal.ro sau completati formularul de contact.
2 Consilier Vanzari ATV / Echipamente Moto - Vezi detalii

Departament: VANZARI

Cerinte pentru candidati:
• Experienta in domeniul vanzarilor;
• Cunostinte generale si tehnice in domeniul auto/moto/ATV;
• Abilitati de comunicare, amabilitate si orientare spre client;
• Curiozitate si disponibilitate de a asimila notiuni tehnice si de vanzari, legate de domeniul de activitate;
• Permis de conducere categoria B;
• Cunostinte social media marketing.

3 Mecanic Auto / ATV-Moto = 2 posturi - Vezi detalii

Departament: SERVICE

• Studii medii, calificare in domeniile mecanic auto sau electro-mecanic auto, este conditie obligatorie;
• Experienta pe auto de diferite marci, minim 2 ani;
• Cunostinte aprofundate in domeniu; sa caute si sa utilizeze informatii tehnice specifice activitatii dе reparatii auto;
• Cunostinte utilizare echipamente moderne de service;
• Carnet de conducere cat. B;
• Responsabil;
• Capacitate de lucru in echipa;
• Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte;
• Pentru postul de mecanic: cunostinte de utilizare tester auto, constituie un avantaj;

Descrierea jobului:
• identificarea si remedierea problemelor tehnice sesizate de clienti;
• respectarea standardelor de calitate si a normelor de lucru;
• respectarea timpilor de executie si a termenelor de finalizare • cooperarea cu seful de atelier/directorul tehnic;
• asigura intretinerea curateniei ,a sculelor si utilajelor;

BENEFICII:
• Salarizare = procent din manopera;
• Cursuri de scolarizare;
• Conditii decente de lucru;
• Stabilitate - firma Marshal isi desfasoara activitatea in domeniul auto de peste 24 de ani;
• Atelierele au fost retehnologizate in anul 2020 cu aparatura si scule de service de ultima generatie;

4 Electrician Auto - Vezi detalii

• Studii medii, calificare in domeniile electrician auto sau electro-mecanic auto, este conditie obligatorie;

Descrierea jobului
• Identificarea si remedierea problemelor tehnice sesizate de clienti;
• Respectarea standardelor de calitate si a normelor de lucru;
• Respectarea timpilor de executie si a termenelor de finalizare;
• Cooperarea cu seful de atelier/directorul tehnic ;
• Asigura intretinerea curateniei ,a sculelor si utilajelor.

BENEFICII
• Stabilitate - firma Marshal isi desfasoara activitatea in domeniul auto de peste 24 de ani.
• Atelierele au fost retehnologizate in anul 2020 cu aparatura si scule de service de ultima generatie.

Contacteaza-ne prin formular:

    Ataseaza CV.