Cariere – AutoMarshal.ro

AVEM NEVOIE DE TINE. HAI IN ECHIPA NOASTRA!

Cariere MARSHAL SRL
La noi iti vei dezvolta experienta intr-un mediu de lucru corect si vei primi beneficii pe masura muncii tale.

POSTURI DISPONIBILE
1 Responsabil marketing - Vezi detalii

Departament Marketing

Candidatul Ideal
Creativ, organizat, analitic, cu abilitati foarte bune de comunicare.
Cunoasterea activitatilor din descriere job.
Descrierea jobului
1. Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing.
2. Dezvoltarea continua a imaginii și identității companiei în mediul online
3. Gestionarea și actualizarea bazei de date de clienți și furnizori
4. Întocmirea și prezentarea rapoartelor de marketing către manager
5. Informarea periodica a conducerii cu privire la evoluția campaniilor de marketing
6. Întocmirea prezentarilor pentru companie și produse
7. Comunicarea pe rețelele de socializare ale companiei (Facebook, LinkedIn, Youtube, Instagram)
8. Implementarea unor practici SEO eficiente pentru a crește vizibilitatea companiei
9. Implementarea unor campanii de PPC eficiente
10. Analizarea și prezentarea informațiilor extrase din Google Analytics.
11. Analizarea și raportarea satisfacției clienților
Salariu + bonificatii pentru atingerea tintelor de performanta

Pentru a aplica, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la office@automarshal.ro sau completati formularul de contact.
Hai sa ne cunoastem!
office@automarshal.ro
tel: 0724.536.651

Descrierea Companiei
Marshal SRL Ramnicu Valcea isi desfasoara activitatea, exclusiv in domeniul auto, din anul 1997.
Cronologic, activitatea firmei poate fi sintetizata astfel:
1997 - comert si distributie piese schimb - Meteor, Trost Autoservice Technik, Conex Distribution SA;
2002 - Importator autorizat SUZUKI;
2003 - Service multimarca autorizat de RAR;
2007 - Importator si service de marca ATV Arctic Cat;
2008 - Importator autorizat si Service de marca Suzuki;
2013 - Distribuitor autorizat ATV/Snowmobile/Echipamente: POLARIS, LINHAI, TGB, Access Motor, CanAm, Segway
2014 - Carosare autoutilitare de prima interventie Fire Guard / Med Guard;
2018 - Distribuitor/service de marca ISUZU D-Max;
2020 - Linie ITP, Atelier vopsitorie auto, retehnologizare ateliere mecanica si caroserie - proiect pe fonduri europene;
2020 - Distribuitor remorci REPO;
2022 – Distribuitor autorizat/service de marca MITSUBISHI
In acest moment, firma noastra este intr-un proces accelerat de dezvoltare, oferind clientilor servicii complete in domeniul auto/ ATV: vanzari, mentenenta, reparatii (mecanica, electrica, caroserie, vopsitorie), ITP, montaj accesorii, consultanta tehnica.
Cea mai importanta componenta a acestui proces este, insa, intarirea colectivului cu profesionisti dedicati profesiei lor si clientilor firmei.
Acesta este si motivul pentru care dorim sa crestem numarul colegilor din firma noastra, propunand profesionistilor care cauta o schimbare sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.

Ce avantaje ai?
• vei lucra intr-o companie cu peste 25 de ani vechime
• conditii civilizate de munca.

Contacteaza-ne prin formular:

    Ataseaza CV.